Specifics of the specification for 802.11 wireless network resource control access
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.4.6916Abstract
The basic principles of a wireless network according to the specification 802.11. Possibilities of application variables, competition and arbitrage window CW mizhkadrovyh intervals AIFS. The mathematical relationships that allow estimating the effect of various network parameters on the organization of the priority allocation of network bandwidthReferences
IEEE 802.11e-2005, Draft Supplement to Part 11: Wireless Medium
Access Control (MAC) and physical layer (PHY) specifications: Medium Access Control (MAC) Enhancements for Quality of Service (QoS), Sept. 2005.
В.М.Вишневский, А.И.Ляхов, С.Л.Портной, И.В.Шахнович. Широкополосные беспроводные сети передачи информации – Москва: Техносфера, 2005, –592 с.
Giuseppe Bianchi. “Performance Analysis of the IEEE 802.11 Distributed Coordination Function,” IEEE Journal on Selected Areas in Communications, vol. 18, no. 3, March 2000.
G. Bianchi and I. Tinnirello. “Analysis of Priority Mechanisms Based on
Differentiated Inter Frame Spacing in CSMA-CA,” in Proc. IEEE VTC’03-Fall, October 2003.
Downloads
Published
2010-12-13
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).