Підвищення якості сервісу в мережах доступу з використанням адаптивних алгоритмів формування та впорядкування трафіку
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.6823Анотація
Розглянуто задачу аналізу адаптивних алгоритмів формування та впорядкування трафіку обчислювальних мереж на ділянках доступу. Розроблено моделі регуляторів типу «маркерное відро» з різними методами призначення пріоритетів трафіку. Запропоновано алго-ритми формування трафіку, використовуючи які, можна отримувати необхідну якість сервісу і швидкості обробки вхідних потоків данихПосилання
Чанг Шу. Математические модели алгоритмов регулирования и формирования трафика // Проблеми інформатизації та управління. Зб. наук. пр.: Вип. 1 (19). – К.: НАУ, 2007. – С. 154–162.
Столлингс В. Современные компьютерные сети. 2-е издание. – СПб.: Питер, 2003. – 783 с.
Heinanen, J. and R. Guerin, “A Single Rate Three Color Marker”, RFC 2697, September 1999. – 245 с.
Heinanen, J. and R. Guerin, “A Two Rate Three Color Marker”, RFC 2698, September 1999. – 368 с
Таненбаум Э. Компьютерные сети. 4-е изд. – СПб.: Питер, 2003. – 992 с.
Соколов В.Н. Сети абонентского доступа. Принципы построения. – М.: – ЗАО “Энтер-профи”. – 1999. – 254 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
2008-12-20
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).