Research of relative efficiency of switches of the third layer
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.6794Abstract
Advantages of the use of method of thread commutation in networks are analyzed. A mathematical model is built and relative efficiency of application of switches of the third layer is probed as compared to routers depending on descriptions of traffic
References
http://kunegin.narod.ru Технологии ускоренной адресации в корпоративных сетях.
http://www.osp.ru/lan Бероц Моайери. Коммутация третьего уровня способствовала распространению структурированных сетей. // Журнал сетевых решений LAN. – 2003. – № 02.
Столлингс В. Современные компьютерные сети. – СПб.: Питер, 2003. – 783 с.
Городецкий А.Я., Заборовский В.С. Информатика. Фрактальные процессы в компьютерных сетях. – СПб.: Изд-во СПбГТУ. – 2000. – 102 с.
Mark E. Crovella, Azer Bestavros SelfSimilarity in World Wide Web Traffic: Evidence and Possible Causes // IEEE / ACM Transactions on Networking. – 1997. – 5(6). – P. 835-846.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).