Universal model of computer network on basis technologists of bluetooth
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.6765Abstract
An universal model is built for the networks of bluetooth, taking into account parameters and terms of work of the real network. The version of one of the universal widely spoken imitation simulation languages is used
References
Технология Bluetooth, Архипкин В.Я., Архипкин А.В., Москва, 2002. – 32 с.
Боев В.Д. Моделирование систем GPSS WORLD. – П.: 2004. – 405 с.
Руководство по технологиям объединённых сетей, 4-е издание. Пер. с англ. – М.: Издательский дом «Вильямс», 2005. – 1040 с.
Печурін М.К. та ін. Математичне та імітаційне моделювання комп’ютерних мереж кампусів, основаних на безпровідних технологіях // Проблеми інформатизації та управління. Зб. наук. пр. – К.: НАУ, 2006. – №1(16). – С. 122–128.
Мартынов В.И. Распределение потоков с нечетко заданными интенсивностями в сетях коммутации каналов // Известия РАН. Теория и системы управления. – 1999. – №4. – С. 101–106.
Ирвин Дж., Харль Д. Передача данных в сетях: инженерный подход: Пер. с англ. – СПб.: БХВ-Петербург, 2003. – 448 с.
Вишневский В.М., Терещенко Б.М. Моделирование беспроводных сетей с децентрализованным управлением // Автоматика и телемеханика. – 1999. – №6. С. 88–99.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).