United registration database in virtual cloud of information system of education establishment
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.6504Abstract
The problem of data collection and support for up to date registration data of participants in the educational process. Is proposed developing of information systems in education to organize access to registration data in the form of contingent virtual cloud, using a single registration database.
References
Толстых В.К. О единой регистрационной базе граждан и структуре данных личности в этой базе / В.К. Толстых, Л.Н. Киселева // Реєстрація, зберігання і обробка даних. — 2012, Т. 13, № 3. С. 81—91.
Пат. 60435 Украина, МПК G06Q 90/00, G06F 17/40. Спосіб контролю та споживання даних єдиної реєстраційної бази даних громадян / Толстих В.К., Киселева Л.Н.; заявитель и правообладатель Донецкий национальний университет, Толстих В.К., Киселева Л.Н. — № u201011883; заявл. 07.10.2010; опубл. 25.06.2011, Бюл. № 12/2011
Nielsen P. Microsoft SQL Server 2008 Bible / Nielsen P.; Parui U.; Wiley Pbl. — 2009, 1680p.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).