Classification of normative-legal documents on providing of information security
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.6467Abstract
As a result of analysis of normative-legal documents in the field of providing information security, their classification is offered. A most essential section at creation of the information security system of the Ukrainian segment of external communication and data transfer network of space rocket complex «Cyclone» is remarked. A conclusion is made about the necessity of concordance of legislative base
References
Габович А.Г., Головань С.М., До-марев В.В. и др. Основи наукових дослі-джень – К.: ДУИКТ, 2006. – 173 с. 2. Домарев В.В. Безопасность ин-формационных технологий. Системный подход – К.: ООО «ТИД «ДС», 2004. – 992 с. 3. Домарев В.В., Скворцов С.О. Ор-ганізація захисту інформації на об’єктах державної та підприємницької діяльності – К.: Вид-во Європ. ун-ту, 2006. – 102 с. 4. Материалы ювилейной научно-технической конференции «Правовое, нормативное и метрологическое обеспе-чение системы защиты информации в Ук-раине» – К.: КПИ, 1998. – 280 с.
Downloads
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).