Метод визначення комплексного імовірнісного показника ефективності оперативно-службової діяльності Державної прикордонної служби України
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.3.6408Анотація
У статті розроблено метод визначення комплексного імовірнісного показника ефективностіоперативно-службової діяльності Державної прикордонної служби України на основі моделю-вання телекомунікаційної мережі та використання математичного апарату нечітких чисел.Посилання
Методика експертизи телекомунікаційних систем в умовах невизначеності. Звіт про НДР / НАДПСУ. Шифр 210-0018 А – Хмельницький, 2010. – 74 с.
Періг В.М. Науково-методичне забезпечення експертизи телекомунікаційних систем спеціального призначення в умовах невизначеності: дис. канд. техн.наук 05.13.12 / В. М. Періг. – Т., 2011. – 161 с.
Басараб О. К. Визначення залежності окремих показників ефективності прикордонного контролю від функціонування телекомунікаційної мережі /
О. К. Басараб // Збірник наукових праць № 58. Серія: військові та технічні науки / голов. ред. Олексієнко Б. М. – Хмельницький : Вид-во НАДПСУ, 2012. – С. 83–85.
Басараб О. К. Імовірнісний підхід до визначення показників ефективності прикордонного контролю / О. К. Басараб // Збірник наукових праць № 59. Серія: військові та технічні науки / голов. ред. Олексієнко Б. М. – Хмельницький : Вид- во НАДПСУ, 2013. – С. 69–71.
Штовба С. Д. Введение в теорию нечетких множеств и нечеткую логику. Винница: Континент-Прим. - 2003.–198 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).