ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗВ'ЯЗОК ФІЗИЧНИХ ПАРАМЕТРІВ МОВИ З ЕМОЦІЙНИМ СУПРОВОДЖЕННЯМ В КОМП'ЮТЕРНИХ СИСТЕМАХ ОБРОБКИ СИГНАЛІВ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.3.564Abstract
Розглянуто аспект визначення взаємозв’язку між фізичною інформацією та емоційним змістом, шляхом знаходження зв’язку ортогональних базисів, отриманих із емоційних слів і параметрів мовиReferences
Streeter L.A., Macdonald N.H., Krauss R.M., Apple W., Galotti K.M. Acoustic and perceptual indicators of emotional stress // I. Acoust. Soc. Am., vol. 73, №4, April 1983. – P. 1354–1360.
Murray I.R., Arnott I.L. Toward the simulation of emotion in synthetic speech. A review of the human vocal emotion // I. Acoust. Soc. Am., vol.93, №2. February 1993. – P. 1097–1108.
Морозов В.П. Занимательная био-акустика: рассказы о языке эмоций в мире животных и человека. – М.: Знание,1983. 184 с.
Чемпен Н., Чемпен Д. Цифровые технологии мультимедиа, 2-е издание.: Пер. с англ. – М.: Издательский дом "Ви-льямс", 2006. – 624 с.
Downloads
Published
2012-06-23
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).