СТАТИСТИЧНИЙ ПІДХІД ДО АНАЛІЗУ КОМП'ЮТЕРНИХ ПОГРОЗ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.3.553Abstract
Розглянуто методи конфліктного управління захистом комп'ютерних мереж з прогнозуванням розвитку ситуації і корекцією за результатами її поточного аналізу, які пропонується використовувати у розподілених системах захисту. Пропонується перехід від детермінованих до статистичних методів аналізу погроз і статистичного синтезу систем захисту. Завдання виявлення вторгнень вирішується як завдання перевірки простий гіпотези (нормальна робота за відсутності зловмисних дій) проти складної альтернативиReferences
F. Cohen. Computer Viruses: theory and experiments // DOD/NBS 7th Conference on Computer Security (1984); Computers and Security, 1987. – vol. 6#1. – P. 22–35.
Сосулин Ю.Г. Теория обнаруже-ния и оценивания стохастических сигна-лов. – М.: Советское радио, 1978. – 320 с.
Защита от радиопомех. Под ред. Максимова М.В. / М.В. Максимов, М.П. Бобнев, Б.Х. Кривицкий и др. – М.: Сове-тское радио, 1076. – 496 с.
Комиссаров Ю.А., Родионов С.С. Помехоустойчивость и электромагнитная совместимость радиоэлектронных средств. – К.: Техника, 1978. – 208 с.
Вопросы статистической теории распознавания. / Барабаш Ю.Л., Варский Б.В., Зиновьев В.Т., Кириченко В.С., Са-пегин В.Ф. – М.: Советское радио, 1967. – 400 с.
Леман Э. Проверка статистичес-ких гипотез. – М.: Наука, 1979. – 408 с.
Миленький А.В. Классификация сигналов в условиях неопределенности. – М.: Советское радио, 1975. – 328 с.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).