ДОСЛІДЖЕННЯ МЕТОДІВ ШВИДКОГО ПОШУКУ ВЕКТОРІВ НА ОСНОВІ ДІАГРАМИ ВОРОНОГО
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.3.537Abstract
Розглянуто методи швидкого пошуку векторів у кодових книгах. Проаналізовано основні фактори, що впливають на ефективність пошуку. Розроблено декілька модифікацій методу «сусіднього спуcку» та проведено оцінювання їх ефективност
References
Paliwal K. K., Atal B. S. Efficient vector quantization of LPC parameters at24 bits/frame — IEEE Transaction on Speech and Audio Processing, 1993. – No. 2, vol. 1. – Р. 3–14.
Zhou J., Shoham Y., Akansu A. Simple Fast Vector Quantization of the Line Spectral Frequencies // Image Compression and Encryption Technologies. – 2001. – Vol. 4551. – Р. 274–282.
Біліченко Н.О., Ткаченко О. М., Феферман О. Д., Хрущак С. В. Швидкий пошук при векторному квантуванні ліній-них спектральних частот // Реєстрація, зберігання і обробка даних. – 2008. – №2, т. 10. – С. 37–47.
Agrell E. Spectral coding by fast vector quantization // Proc. IEEE Workshop on Speech Coding for Telecommunications, Sainte-Adèle, Québec, Canada. – 1993. – P. 61–62.
Маршалл А., Олкин И. Неравенст-ва: теория мажоризации и ее приложения: пер. с англ. – М.: Мир, 1983. – 576 с.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).