Реалізація соціальної інформаційної системи з використанням React.js та Redux

Автор(и)

DOI:

https://doi.org/10.18372/2073-4751.71.16998

Анотація

У статті аналізуються технології та вибираються інструменти для створення системи. Професіонали можуть надавати свої навички та знання, розширюючи базу знань платформи. Ментори можуть публікувати статті на різні бізнес-теми. Будь-який користувач матиме доступ до великої бази інформації про останні тенденції галузі, відповідей та рекомендацій на цікаві теми, ознайомиться з реальними прикладами роботи компанії та дізнається про точки зору експертів на різні теми. У цій статті представлено огляд інформаційної системи для полегшення обміну знаннями та засобів її створення. Було впроваджено систему, яка є веб-платформою для наставництва та базою даних знань, створеною та керованою користувачами платформи. Через спілкування та співпрацю користувачі платформи діляться знаннями. Вони можуть отримати та обмінятися досвідом, ресурсами, ідеями та рішеннями.

Посилання

A Dictionary of Physics (6th ed) / J. Daintith, ed. – Oxford University Press, 2009.

Piccoli G., Pigni F. Information systems for managers: with cases (4th ed) // G. Piccoli, F. Pigni. – Prospect Press, 2018. – 496 p.

Daniel Schlagwein, Detlef Schoder, Kai Fischbach [Electronic resource] / Social Information Systems: Review, Framework, and Research Agenda – Access mode: https://www.researchgate.net/publication/22

_Social_Information_Systems_Review_Framework_and_Research_Agenda.

Rainer Schmidt, Rainer Alt, Selmin Nurcan. Social Information Systems / Proceedings of the 52nd Hawaii International Conference on System Sciences, 2019. [Internet Resource] – Access mode: https://scholarspace.manoa.hawaii.edu/bitstream/10125/

/intro-55.pdf.

React.js [Electronic resource] / Getting Started – Access mode: https://reactjs.org/docs/getting-started.html.

Redux.js [Electronic resource] / Redux Essentials, Part 1: Redux Overview and Concepts – Access mode: https://redux.js.org/tutorials/essentials/part-1-overview-concepts.

Socket.io [Electronic resource] / Introduction – Access mode: https://socket.io/docs/v4/.

Laravel Echo [Electronic resource] / Introduction – Access mode: https://laravel.com/docs/9.x/broadcasting.

Redux-Saga [Electronic resource] / About Redux-Saga – Access mode: https://redux-saga.js.org/docs/About/#:~:text=redux%2Dsaga%20is%20a%20library,and%20better%20at%20handling%20failures.

##submission.downloads##

Опубліковано

2022-11-01

Номер

Розділ

Статті