USE OF SYMBIOSIS OF PROGRAMMING LANGUAGES FOR QUICK ACHIEVEMENT OF THE GOAL OF EXPERIMENTS
Abstract
The article describes the interaction of Python and C ++ programming languages. The method of software development in different programming languages and interaction interfaces is determined
References
Скрипка В. М, Фабричев В. А., Портування координатно розрахованого графічного інтерфейсу на мову програмування JAVA. - Проблеми інформатизації та управління : 36. наук, праць. - К.: НАУ, 2005.-С. 147-150.
Лутц М., Программирование на Python. - Пер. с англ. - С.Пб: Символ- Плюс, 2002. - 1136 с.
Мейерс С, Эффективное использование STL. Библиотека программиста. - СПб.: Питер, 2003.-224 с.
Керниган Б., Пайк Р., UNIX. Программное окружение. - Пер. с англ. - С.Пб: Символ-Плюс, 2003. - 416 с.
Фаулер М, Архитектура корпоративных программных приложений.: Пер. с англ. - М.: Издательский дом «Вильямс», 2004. - 544 с.
Кей С. Хорстманп, Гари Корнем. Библиотека профессионала. Java 2. Том 2. Тонкости программирования. - М: «Вильямс», 2002. - 1120 с.
Скрипка В. М., Фабричев В. А., Моделювання процесу вторгнення в операційну систему. - Матеріали V міжнародної науково-технічної конференції «Авіа 2003». - К.: НАУ, 2003. - С. 19.163.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).