OPTIMUM VECTOR SCALARIZATION CONTROL CRITERIA IN CONFLICTING SYSTEMS
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.65.15521Abstract
The issues of optimal control of scalarization of vector criteria in conflicting systems are considered, the conditions of minimax and optimal behavior of the defending side are determined.References
Акоф Р., Сасчени М. Основы исследования операций. - М.: Мир - 1971.-340 с.
Вагнер Г. Основы исследования операций. Т 1-3. М.: Мир. - 1973.
Карлин С. Математические методы в теории игр, программировании и экономике. М.: Мир. - 1964. - 402с.
Вопросы анализа и процедуры принятия решений. Со. переводов. Под ред. И. Ф. Шахнова. М.: Мир. - 1976. - 232 с.
Miller J. R. The assessment of worth: a systematic procedure and its experimental validation, Doct. diss., M.I.T., June, 1966.
Гермейер Ю. Б., Морозов В. В., Сухарев А. Г., Федоров В. В. Задачи по исследованию операций. Учебное пособие. М.: Издательство Московского университета, - 1979 - 167с.
Юрлов Ф. Ф., Технико-экономическая эффективность сложных радиоэлектронных систем. - М.: Сов. Радио, - 1980. - 280 с.
Медведев М. Г., Барановська Л. В. Ігрові методи моделювання економічних систем: Навч. посібник. - К.: Видавництво ЄУ, 2001. - 116 с
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).