The algorithm of control of the aircraft in a lateral plane with the set quality of transients
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.4.13134Keywords:
алгоритм, управление, траектория движения, боковое движение самолетаAbstract
A comparison of the system, the integral manifold solutions which intersects with a variety of study inthe coordinate system of the test system, the quality of the transition process which is critical.Crossing varieties for example one coordinate is unlike the proposed approach by comparison methodin the standard edition. For example, the lateral movement of the aircraft the possibility to bring asolution to the control algorithmReferences
В.А.Бесекерский, Е.П. Попов Теория систем автоматического регулирования. М.: Наука, 1975. - 759 с.
Н.Е.Жуковский Динамика аэропланов в элементарном изложении. Лекции для студентов МВТУ им. Баумана.
ММ.: 1917. - 68 с.
Л.С.Понтрягин, В.Г. Болтянский, Р.В. Гамкрелидзе, Е.Ф. Мищенко Математическая теория оптимальных процессов М.: Наука, 1983. - 393 с.
Downloads
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).