General classification the axonometric projection of the graphics image
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.11542Abstract
The concept of axonometry witch scientifically grounded inclusion of orthographic projections and central perspective is determinated. On that base is accomlished an classification the axonometric projections of graphic objects, which allows to detect an intercommunication between separated projections, that are used in various systems, where computer graphics is applicafedReferences
Роджерс Д., Адамс Дж. Математические основы машинной графики. - М.: Машиностроение, 1980. - 240 с.
Ткаченко В. Ф. Компьютерные графические системы. - М.: Харьков, 1996.-299 с.
Шикин Е.В., Боресков А.В. Компьютерная графика. - М.: ДИАЛОГ-МИФИ, 1996. - 288 с.
Никулин Е.А. Компьютерная геометрия и алгоритмы машинной алгебры. - С.Пб: БХВ-Петербург, 2003. - 560 с.
Большая советская энциклопедия. Т.1. - М.: Изд. Сов. энциклопедия, 1969. - С. 347.
СтройкД.Я. Краткий очерк истории математики. —М.: Наука, 1990. -256 с.
Downloads
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).