Approximation of the exponential type time series in terms of the usa population growth rate
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.3.11322Keywords:
exponential polygonal (linear two-segment) regression, approximation, sum of squared deviations minimization, cumulative curve of remaindersAbstract
The article represents a new approach to the exponential polygonal mathematical model formulationat the time series approximation in terms of the USA population growth rateReferences
McClave, J.T. Statistics / J.T. McClave, F.H. Dietrich. – San Francisco: Dellen Publishing Company, 1991. – 624 p.
Chetyrkin E.M. Statistical methods of prediction. – М.: Statistics, 1977. – 200 p. (in Russian)
Blanchard P., Devaney R.L., Hall G. R. Differential Equation. Pacific Grove CA, 1997, 162 p.
Kuzmin V.N. New Statistical Method for Identification of Nonlinearity of Empirical Data // Computer data analysis and modeling. Proceedings of the Fifth International Conference. June, 8 – 12, 1998, Minsk, Volume 1: A-M, PP. 159 – 164.
Kuzmin V.N., Solomentsev O.V., Zaliskyi M.Yu. The methodical approach to testing the linearity of statistical data // Problems of Informatization and Control. – 2015. – № 4 (52). – PP. 63 – 67. (in Ukrainian)
Downloads
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).