Flight parameters control using cloud
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.3.11316Keywords:
хмарні сховища, бортовий самописець, ІТ, зберігання даних, сучасні технології, чорний ящик, авіаційна галузь, повітряне судноAbstract
In the world's developed countries cloud storage become widely used. On the Ukrainian market theyare not so visible, but in spite of this they gradually integrated into the national business, IT and evenaviation. They have big potential which is directed into increasing performance, improving safety andreducing the cost. Through a number cloud advantages they are also used in aviation services such asstorage, interaction and flight parameters control of the aircraftReferences
Транспорт стає ефективніше з використанням хмарних технологій
[Електронний ресурс] http://soloway.me/transport-tanovitsyaeffektivnee.html
Як хмарні обчислення змінять операції авіаційного обслуговування
[Електронний ресурс] https://www.atp.com/_files/ATP_Whitepape
r_Cloud_Computing.pdf
Boeing переходить на хмарний сервіс Microsoft [Електронний ресурс]
http://www.ato.ru/content/boeing-pereydetna-oblachnyy-servis-microsoft
Хмарні обчислення: огляд і рекомендації. [Електронний ресурс].
Downloads
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).