ГРАНИЧНИЙ РОЗПОДІЛ РАНГУ СИЛЬНОЗАПОВНЕНОЇ ВИПАДКОВОЇ МАТРИЦІ В ПОЛІ GF(2)

C.В. Поперешняк

Анотація


 Отримано теорему про асимптотику   розподілу рангу випадкової матриці в полі GF(2) з   незалежних випадкових  -вимірних рядків за умови відсутності в ній одиничних ліній та в припущенні, що різниця між числом рядків   та числом стовпців   матриці є фіксоване число довільного знаку,  

Ключові слова


випадкова матриця; граничний розподіл рангу; поле GF(2); сильнозаповнена матриця

Посилання


Севастьянов Б.А. Распределение вероятностей перманентов случайных матриц с независимыми элементами в поле GF(p) / Б.А. Севастьянов // Труды по дискретной математике. - М.: Физ.-мат. лит., 2000. - 3. - С. 235-248.

Cooper C. On the Rank of Random Matrices / C. Cooper // Random Structures and Algorithms. - 2000. - P. 209-232.

Коваленко И.Н. Об одной предельной теореме для определителей в классе булевых функций / И.Н. Коваленко // Доклады АН СССР. - 1965. - 161, № 3. - С. 517-519.


Повний текст: PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


ISSN 2306-1472 (Online), ISSN 1813-1166 (Print)

Передплатний індекс 86179

Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License.

Ulrich's Periodicals DirectoryIndex CopernicusDOAJSSMРИНЦWorldCatCASEBSCOCrossRefBASEDRIVERНаціональна бібліотека ім. ВернадськогоНауково-технічна бібліотека НАУ