БАГАТОТОЧКОВА ЗАДАЧА ДЛЯ ДИФЕРЕНЦІАЛЬНИХ РІВНЯНЬ ІЗ ЧАСТИННИМИ ПОХІДНИМИ ЗІ ЗМІННИМИ КОЕФІЦІЄНТАМИ

І.С. Клюс

Анотація


 Досліджено коректність задачі з локальними багатоточковими умовами за часовою змінною для  рівнянь з частинними похідними, не розв’язаних відносно старшої похідної за часом зі змінними коефіцієнтами. Встановлено умови існування та єдиності розв’язку задачі. Доведено метричні теореми про оцінювання знизу малих знаменників, які виникають при побудові розв’язку задачі.


Посилання


Пташник Б.И. Некорректные граничные задачи для дифференциальных уравнений с частными производными. – К.: Наук. думка, 1984. – 264 с.

Клюс І.С., Пташник Б.Й. Багатоточкова задача з комплексними коефіцієнтами для рівнянь із частинними похідними, не розв’язаних відносно старшої похідної // Мат. методи і фіз.-мех. поля. – 1998. – 41, №4. – С. 83–88.

Клюс І.С., Пташник Б.Й. Багатоточкова задача для рівнянь із частинними похідними, не розв’язаних відносно старшої похідної за часом // Укр. мат. журн. – 1999. – 51, №12. – С. 1604–1613.


Повний текст: PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


ISSN 2306-1472 (Online), ISSN 1813-1166 (Print)

Передплатний індекс 86179

Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License.

Ulrich's Periodicals DirectoryIndex CopernicusDOAJSSMРИНЦWorldCatCASEBSCOCrossRefBASEDRIVERНаціональна бібліотека ім. ВернадськогоНауково-технічна бібліотека НАУ