Системний аналіз прикладних завдань багатокритерійній оптимізації методом аналізу ієрархій
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.3.9125Анотація
Розглянуті прикладні завдання багатокритерійної оптимізації, в яких відносини переваг ґрунтуються на результатах точних вимірювань, імовірнісних оцінок і суб'єктивних думок. Дані порівняльні оцінки точності, стійкості і асимптотичної збіжності алгоритмів пошуку рішенняПосилання
Саати Т. Принятие решений. Метод анализа иерархий. - М.: Радио и связь, 1989.
Бешелев С.Д., Гурвич Ф.Г. Математико-статистические методы экспертных оценок. - М.: Статистика, 1980.-263 с.
Евланов Л.Г., Кутузов В.А. Экспертные оценки в управлении. М.: Экономика, 1978. 133 с.
Ростопчин В.В. Элементарные основы оценки эффективности применения беспилотных авиационных систем. http://www.avia.ru/author/a61 .shtml
Моисеев H.H. Математические задачи системного анализа. - М.: Наука, 1981. -487 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).