Concept reliable and secure computing
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.8925Keywords:
надійні і безпечні обчислення, безпека коду, надійність коду, конфіденційність інформації, оперативність і коректність бізнесуAbstract
The basic principles of the development of reliable and secure software are considered. The proposed concept of reliable and secure computing (trustworthy computing) can be used by software developers to improve the safety and security of their computer systems and programs.References
Web-сторінки корпорації Microsoft, присвячені Trustworthy Computing. Режим доступу: http://www.microsoft.com/mscorp/twc/default.mspx.
Howard M. Writing Secure Code. / М. Howard, D. LeBlanc // Microsoft Press, 2002.
Howard M. Security Development Lifecycle. / M. Howard, S. Lipner // Microsoft Press, 2006.
Snyder W. Threat Modeling / W. Snyder, F. Swiderski // Microsoft Press, 2004.
Bernstein L. Trustworthy Systems Through Quantitative Software Engineering. / L. Bernstein, C.M. Yuhas // Wiley-IEEE Computer Society Press, 2005, 437 pp.
Sahinoglu M. Trustworthy Computing. Analytical and Quantitative Engineering Evaluation / M. Sahinoglu // Wiley Interscience. John Wiley & Sons, 2007, 320 pp.
Safonov V.O. Using aspect-oriented programming for trustworthy software development. / V.O. Safonov // Wiley Interscience. John Wiley & Sons, June 2008. ISBN 978-0-470-13817-5.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).