Analysis tools for increase efficiency of transmission packages in computer networks
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.8754Abstract
The article describes the process of switch packets transmission for analysis of its performance effectiveness. The method of transmission effectiveness analysis was developed with use of example, which confirms its practical implementationReferences
Величко В.В., Субботин Е.А., Шувалов В.В., Ярославцев А.Ф. Телекомуникационные системы и сети. – М.: Гарячая линия, 2005. – 592 с.
Алпев Т.И. Основы моделирования дискретных систем. – СПб.: ИМТО, 2009. – 363 с.
Жожикашвилли В.А., Вишневський В.М. Сети масового обслуживания. Теория и приминение к сетям ЭВМ. – М.: Радиосвязь, 1988. – 192 с.
Ластовчено М.М., Ярошенко В.Н., Русецький В.Е. Системный анализ эфективности функционирования транспортной платформи интелектуальных сетей. – К.: Матиматические машины и системы, 2001. – №1. – С. 28–39.
Ластовчено М.М., Ярошенко В.Н., Биляк В.Н. Математические аспекты проэктирования. – К.: Матиматические машины и системы, 2004. – №1. –
С. 39–52.
Downloads
Published
2010-10-17
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).