Methods and tools for testing web-applications
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.7711Keywords:
системний тестовий сценарій, модель тестування за сценарієм, життєвий цикл, НТТР запитAbstract
In ostannі desyatilіttya іnformatsіyu rozglyadayut yak one іz mainly resursіv rozvitku suspіlstva and іnformatsіynі system is the tehnologії - yak zasіb pіdvischennya produktivnostі pratsі that efektivnostі robot staff. Pererobka іnformatsії - nayvazhlivіsha funktsіya without yakoї nemislima tsіlespryamovana dіyalnіst whether yakoї sistemi
References
Бейзер Б. Тестирование чёрного ящика. Технологии функционального тестирования программного обеспечения и систем - СПб. : Питер, 2004. - 320 с. -ISBN 5-94723- 698-2.
Калбертсон Роберт, Браун Кріс, Кобб Гері Швидке тестування - М.: "Вільямс", 2002. - 374 с. - ISBN 5-8459-0336-X.
Канер Сем, Фолк Джек, Нгуен Енг Кек. Тестування програмного забезпечення. Фундаментальні концепції менеджменту бізнес-додатків - Київ: ДиаСофт, 2001. - 544 с. - ISBN 9667393879.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).