Monitoring network activity computers based on agent technology
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.7250Abstract
The use of the technology of software agents to create a system for monitoring network activity computers. The possible functions of agents that can log into the system such, as well as highlighted a number of algorithms to be developed in the process of creatingReferences
Романов М. Безопасность корпоративных сетей: мониторинг, анализ, управление / М.Н.Романов //Storage News. – №1 (30). – 2007. – С. 21–25.
2010/2011 Computer Crime and Security Survey /R.Richardson et al. – N.Y.: Computer Security Institute, 2011. – Р. 42.
Столлингс В. Современные компьютерные сети /В.Столлингс. – СПб.: Питер, 2003. – 783 с.
Рассел С. Искусственный интеллект: современный подход. / С. Рассел, П. Норвиг. – М.: Вильямс, 2006. – 1408 с.
Городецкий В.И. Многоагентные системы (обзор). /Городецкий В.И., Грушинский М.С., Хабалов А.В. //Новости искусственного интеллекта. – 1998. – №2. – С. 64–116.
Таненбаум Э. Распределенные системы: принципы и парадигмы /Таненбаум Э., Стеен М. – СПб.: Питер, 2005. – 878 c.
Швецов А.Н. Агентно-ориентиро-ванные системы: от формальных моделей к промышленным приложениям /Швецов А.Н. – Вологда: Вологодский ГТУ, 2008. – 101 с.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).