ОБОСНОВАНИЕ НОРМАТИВНОЙ ОБЛАСТИ ПРИМЕНЕНИЯ СИСТЕМ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ ПРИБЛИЖЕНИЯ ЗЕМЛИ МЕТОДАМИ ВЕРТИКАЛЬНОЙ ЭКСТРАПОЛЯЦИИ И ИНТЕРПОЛЯЦИИ В МНОГОКОНТУРНОЙ СИСТЕМЕ УПРАВЛЕНИЯ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.620Abstract
Рассмотрены недостатки систем предупреждения приближения земли. Проведен анализ причин вырождения этих систем. Обсуждена нормативная область их применения – полная взлетная (посадочная) дистанция. Изучены характеристики этих систем по специальной номограмме и инженерно-психологическим требованиям к процессам принятия решенийReferences
Международная организация гражданской авиации. Поправка №15 к Правилам аэронавигационного обслуживания. Производство воздушных судов. T.1. Правила производства полетов. – 1 ноября 2006 г.
www.mak.ru
Руководство по летной эксплуатации самолетов ИЛ-62, ИЛ-62М, АН-24, ТУ-134.
Аль-Аммори Али, Швыдченко А.С., Бурмистров В.А. Новые подходы к решению проблемы предотвращения столкновений исправных воздушных судов с земной поверхностью (CFIT) припроизводстве полетов на горные аэродромы // Проблемы безопасности полетов. – М.: ВИНИТИ. – 2007. – №4.
Справочник по инженерной психологии // Под ред. Б.Ф. Ломова. – М.: Машиностроение, 1982. – 368 с.
Downloads
Published
2012-06-25
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).