АНТЕННА РЕШІТКА ОБЕРТОВОЇ ПОЛЯРИЗАЦІЇ З КЕРОВАНОЮ ДІАГРАМОЮ СПРЯМОВАНОСТІ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.606Abstract
Розглянуто принцип дії малоелементної антенної решітки обертової поляризації з керованою діаграмою спрямованості, яка може бути використана для мобільних систем зв`язку на терміналах, що встановлюються на рухомих об`єктах, при вирішенні задачі вимірювання напруженості електромагнітного поля. В результаті використання фазового керування діаграмою спрямованості антенної решітки значно підвищується точність пеленгації та швидкодія процесуReferences
Ільницький Л.Я., Савченко О.Я., Сібрук Л.В. Антени та пристрої надвисоких частот. Підручник для ВНЗ / За ред. Л.Я. Ільницького. – К.: Укртелеком, 2003. – 496 с.
Патент на корисну модель № 44847 Україна. Малоелементна антенна решітка обертової поляризації з керова-ною діаграмою спрямованості / Ільницький Л.Я., Щербина О.А., Михальчук І.І. – Опубл. 12.10.2009, Бюл. №19.
Драбкин А.Л., Зузенко В.Л. Антенно-фидерніе устройства. – М.: Сов. радио, 1961. – 816 с.
Downloads
Published
2012-06-25
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).