АЛГОРИТМ ФОРМУВАННЯ СТІЙКОЇ СТРУКТУРИ МОБІЛЬНОЇ GRID-СИСТЕМИ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.597Abstract
Запропоновано алгоритм формування стійкої структури мобільної GRID-системи з забезпеченням заданих параметрів якості обслуговування та з урахуванням нестабільності підключення мобільних вузлів, що дало можливість підвищити продуктивність системиReferences
Foster I., Kesselman C., Tuecke S. The Anatomy of the Grid: Enabling Scalable Virtual Organizations. – Supercomputer Applications, 2001. – Vol. 15(3). – P. 45–54.
Phan T., Huang L., Dulan C. Challenge: Integrating Mobile Wireless Devices Into the Computational Grid. – MobiCom'02, 2002. – Atlanta, GA. – P. 512–518.
Ledlie J., Shneidman J., Seltzer M., Huth J. Scooped, Again. – IPTPS’03: Second International Workshop on Peer-to-Peer Systems, 2003. – Berkeley, CA, USA. – P. 310–372.
Wilcox-O’Hearn B. Experiences Deploying a Large-Scale Emergent Network. – IPTPS’02, 2002. – Cambridge, MA, USA. – P. 182–195.
Downloads
Published
2012-06-25
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).