РОЗШИРЕННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНОСТІ CALL-ЦЕНТРУ ЗА РАХУНОК ІНТЕГРОВАНОГО ДОДАТКУ IP-ТЕЛЕФОНІЇ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.595Abstract
Запропоновано структуру Call-центру з інтегрованим додатком IP-телефонії. Call-центр призначений для обслуговування організацій, що широко використовують в своїй діяльності міжнародний телефонний зв'язок. Реалізація Call-центру дозволяє викорис-товувати послуги різних операторів IP-телефонії для оптимізації показника вартість – якість надаваних послуг зв’язкуReferences
Галичский К.В. Компьютерные системы в телефонии. – СПб.: БХВ – Санкт-Петербург, 2002. – 400 с.
Беллами Дж. Цифровая телефония: Пер. с англ. – М.: Эко-Трендз, 2004. – 640 с.
Гольдштейн Б.C., Пинчук А.В., Суховицкий А.Л. IP-Телефония. – М.: Ра-дио и связь, 2001. – 336 с.
Гольдштейн Б.С., Фрейнкман В.А. Call-центры и компьютерная телефония. – СПб.: БХВ – Санкт-Петербург, 2002. – 372 с.
Бондаренко В.М., Бондаренко Н.О. Приложения компьютерной телефо-нии, реализованные на платформе Intel Dialogic // Электроника и связь. – 2009. – № 1. – С. 82–88.
CompTek, Россия. Компьютерная телефония: http://www.comptek.ru/telephony/.
Мардер Н.С. Современные телекоммуникации. – М.: ИРИАС, 2006. – 384 с.
Основы передачи голосовых данных по сетям IP, 2-е изд.: Пер с англ. / Дж. Дэвидсон, Дж. Питерс, М. Бхатия и др. – М.: Издательский дом «Вильямс», 2007. – 400 с.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).