ВИКОНАННЯ XQUERY ЗАПИТІВ В РОЗПОДІЛЬЧІЙ СИСТЕМІ НАПІВСТРУКТУРОВАНИХ ДАНИХ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.591Abstract
Проведені експерименти з напівструктурованими даними за новими стандартами по виявленню здатності виконання XQUERY запитів в розподільчій системі із застосуванням Web сервісуReferences
The World Wide Web Consortium (W3C). Extensible Markup Language (XML) 1.0 (Third Edition) W3C Recommendation. Jean Paoli, C. M. Sperberg-McQueen et al. 04 Feb. 2004
Кузнецов Сергей Дмитриевич Основы баз данных. – 1-е изд. – М.: «Интернет-университет информационных технологий – ИНТУИТ.ру», 2005. – С. 488.
Чемберлин Д. W3C XML: XQuery от экспертов. Руководство по языку запросов – М.: Кудиц-Образ, 2005. – 480 с.
Программирование баз данных Oracle для профессионалов. – М.: Диалектика, 2007. – С. 375–384.
P. Pleshachkov, L. Novak. Transaction Isolation In the Sedna Native XML DBMS. Proc. SYRCoDIS 2004, Saint-Petersburg, Russia.
The World Wide Web Consortium (W3C). XML Schema Part 1: Structures :W3C recommendation. Biron P.V.,Malhotra A. (eds.).–2nd edition. 2004, 28 Oct.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).