ОРГАНИЗАЦИЯ ЗАПРОСОВ В РАСПРЕДЕЛЕННОЙ СИСТЕМЕ УПРАВЛЕНИЯ БЕЗОПАСНОСТЬЮ ПОЛЕТОВ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.4.590Abstract
Исследованы параметры информационно-вычислительных систем обработки полетной информации, в которых решается задача анализа и прогнозирования уровня безопасности полетов. Разработан алгоритм организации запросов в распределенной базе данных для цели управления безопасностью полетов. Предложена распределенная база данных многоуровневой модели ANSI-SPARC, которая обеспечивает минимальную стоимость запросов как в штатных, так и в экстремальных ситуациях управления безопасностью полетовReferences
Холявкина Т.В. Интегрированная система сбора и обработки информации в распределенной системе анализа безопасности полетов / Т.В. Холявкина // Наукові записки Украінського Науково-дослідного інституту зв’язку. Зб. наук. пр. – 2009. – №1(9). – С. 51–57.
Маисеев Н.Н. Математические задачи системного анализа. – М.: "Наука", 1981. – 487 с.
Леман Э. Проверка статистических гипотез. – М.: "Наука", 1964. – 498 с.
Олифер В.Г., Олифер Н.А. Компьютерные сети. Принципы, технологии, протоколы: Учебник для вузов. 3-е изд. – СПб.: Питер, 2006. – 958 с.
Downloads
Published
2012-06-23
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).