МЕТОДИЧНИЙ ПІДХІД ДЛЯ ПОРІВНЯЛЬНОЇ ОЦІНКИ ТА ВИБОРУ ЗРАЗКІВ ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОТЛОВОГО ОБЛАДНАННЯ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.4.587Abstract
Для розв’язання задач порівняльної оцінки та вибору зразків енергетичного котлового обладнання запропонований комбінований методичний підхід на основі методу аналізу ієрархій та методу згортки для цільової функції, що описує потенційні можливості порівнювальних зразківReferences
Азгальдов Г.Г. Теория и практика оценки качества товаров. – М.: Экономика, 1982. – 258 с.
Саати Т. Принятие решений. Метод анализа иерархий: Пер. с англ. – М.: Радио и связь, 1993. – 320 с.
Самков О.В.,Захарченко Ю. А, Корнієнко О.В. Алгоритм вибору зразків безпілотних літальних апаратів на основі показників їх досконалості// Автоматика. Автоматизация. Электротехнические комплексы и системы. – Херсон, ХНТУ. – №1(23). – 2009. – С.110–114
.
Брахман Т.Р. Многокритериальность и выбор альтернативы в технике. – М.: Радио и связь, 1984. – 288 с.
Зайченко Ю.П. Исследование операций. – К.: Вища шк., 1988. – 552 с.
Downloads
Published
2012-06-23
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).