ЗМЕНШЕННЯ РОЗСІЮВАНОЇ ПОТУЖНОСТІ ПРИ ПРОЕКТУВАННІ ЕЛЕКТРОННИХ ПРИСТРОЇВ НА ОСНОВІ КМОН-ТЕХНОЛОГІЇ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.4.583Abstract
Наведено класифікацію джерел розсіюваної потужності і доведено, що для традиційних КМОН-технологій велику частку розсіюваної потужності, становить динамічна; подані основні методи, що дозволяють зменшити величину розсіюваної потужності при проектування КМОН ВІСReferences
Roy К., Prasad S.С. Low power CMOS VLSI circuit design. – New York: John Wiley and Sons, Inc., 2000.
Мурашко И.А. Методы минимизации энергопотребления при самотестировании цифровых устройств: Моногра-фія / И. А. Мурашко, В. Н. Ярмолик. – Минск: Бестпринт, 2004. – 198 c.
Yeap G.P. Practical low power digital VLSI design, Kluwer Academic Publisher, 1998.
Белоус А.И., Мурашко И.А., Сякерский В.С. Методи минимизации энергопотребления при проектировании КМОП БИС. – C. 39–44.
Downloads
Published
2012-06-23
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).