ВИКОРИСТАННЯ АНАЛІТИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ПРОГНОЗУВАННЯ ДИНАМІЧНИХ ПРОЦЕСІВ У ФІНАНСОВІЙ СФЕРІ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.4.573Abstract
Розглянуто питання представлення часових дискретних даних та узагальнення їх з метою спрощення обробки. Визначено результати використання методу поліноміальної екстраполяції для прогнозування даних рядів та дано оцінки достовірності прогнозів. Створений клас даних в середовищі Microsoft Visual Studio для розв’язання систем будьякого порядкуReferences
Джон Э. Ханк, Дин У. Уичерн, Артур Дж. Райтс. Бизнес
Эндрю Сигел. Практическая бизнес-статистика. Вільямс, 2008. – 556 с.
Хемди А. Практическая бизнесстатистика. Вільямс, 2005. – 912 с.
Downloads
Published
2012-06-23
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).