ВЫДЕЛЕНИЕ ОТРЕЗКОВ ПРЯМЫХ НА ЦИФРОВЫХ СНИМКАХ НА ОСНОВЕ БИОАЛГОРИТМОВ ОБРАБОТКИ ЗРИТЕЛЬНОЙ ИНФОРМАЦИИ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.4.572Abstract
Предложен подход к повышению эффективности обработки цифровых фотографий на основе прямого использования нейронных механизмов, реализованных в зрительном анализаторе мозга некоторых живых организмовReferences
Андроников. В.Л. Аэрокосмические методы изучения почв. – М.: Колос, 1979. – 340 с.
Гридин В.И., Гак Е.З. Физикогеологическое моделирование природных явлений. – М.: Наука, 1994. – 204 с.
Донченко В.С., Кириченко Н.Ф. Быстрое преобразование Хока и псевдообращение // Пробл. упр. и информатики. – К.: ИКИ НАН Украины, 2002. – №2. – С. 115–125.
Хьюбел Д. Глаз, мозг, зрение: Пер. с англ. – М.: Мир, 1990. – 240 c.
Демидов А.А., Ковтун А.Д., Мака-ров Ю.М., Садунова Л.Б., Толстикова Л.А. Алгоритм автоматизированного прослеживания контура объекта на изображении / Автометрия. – Новосиб.: СО РАН, 1993. – № 5.– C. 84–92.
Downloads
Published
2012-06-23
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).