ОЦІНКА ЗАГАЛЬНОГО ЧАСУ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАЯВКИ НА ДОДАТКОВУ ПОСЛУГУ СИСТЕМАМИ УПРАВЛІННЯ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.3.569Abstract
Запропоновано результуючий скалярний критерій якості, необхідний для порівняння ефективності функціонування централізованої і децентралізованої систем управління та вказані часткові критерії, потрібні для його формування. Підкреслюється важливість значення загального часу обслуговування заявки на додаткову послугу в системі управління як часткового критерію якості управління. Зроблені викладки стосовно розрахунку зазначеного критеріюReferences
Шестопалов С.В. Принципи побу-дови системи управління в NGN. Конференція професорськовикладацького складу. Тези доповідей. – Одеса: ОДАХ, 2008. – С. 11–13.
Князєва Н.О., Шестопалов С.В. Підвищення якості управління послугами при застосуванні децентралізованої системи управління // Вісник ДУІКТ. – К.: ДУІКТ, 2009 р.
Стеклов В.К., Беркман Л.Н. Проектування телекомунікаційних мереж: Підруч. для студ. вищ. навч. закл. за напрямком «Те-лекомунікації» / За ред. В. К. Стеклова. – К.: Техніка, 2002. – 792 с.
Шестопалов С.В. Результуючий критерій якості системи управління додатковими послугами в NGN. Международная научнопрактическая конференция «Современный электропривод, информационные технологии и системы автоматиза-ции»/Сборник тезисов. – Краматорськ: Издательство ДГМА, 2009 г.
Рекомендация МСЭ-Т Y.1541 Тре-бования к сетевым показателям качества для служб, основанных на протоколе IP.
Распределенные информационные системы управления. Учебное пособие [Электронный ресурс]/ Санкт-Петербургский государственный универси-ет телекоммуникаций им. проф. М.А. Бонч-Бруевича, 20.04.2009 Режим доступасвободный: http://www.dvo.sut.ru/libr/ius/i231kutu/1.htm
Downloads
Published
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).