Methods of organizing the use of technology development of multiplatform network systems
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.4.13143Keywords:
інтернет, прогресивні веб-додатки, кліент-серверна архітектура, база даних, методологія, передача даних, кешування, динамічне формування вмістуAbstract
This article describes methods of organizing the use of technologies, which used in multi-platformnetwork systems development. Particular attention is paid to the reduction of data loading time fordynamic web applications. The approach of designing software code associated with caching interfacecomponents, organization accessing with client databases and transfer the accumulated informationfrom the client app to the server side. The proposed material is widely used in the development ofinformation systems. In practice, used in an adaptive learning systems and marketing researchanalysis systemsReferences
Кристиан Дари. AJAX и PHP. Разработка динамических веб-приложений. – М.: Символ-Плюс, 2009. – 336 с.
Майкл Миковски., Джош К. Пауэлл, Разработка одностраничных веб-приложений. – М.: ДМК Преcс, 2014. –512 c.
Progressive Web Apps [Інтернет- ресурс] / Web-сайт: developers.google.com;Режим доступу: https://developers.google.com/web/progressive-web-apps/, вільний.
Chris Anderson. CouchDB: The Definitive Guide // O`Reilly Media – Sebastopol, USA , 2014. – P. 272.
Andrew Lombardi. WebSocket. Lightweight Client-Server Communications// O`Reilly Media – Sebastopol, USA, 2015. – P. 144.
Моісейкін О.С. Технологія розробки веб-додатків реального часу. // МОДС 2016. – Жукин, 2016. – С. 473-475.
Air Berlin: реализация Progressive Web App (09/2016) [Інтернет-ресурс] / Web-сайт: www.habrahabr.ru; Режим доступу:
Downloads
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).