Analysis of network traffic of the local network using software sniffer
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.3.12801Abstract
An overview of network traffic sniffers was conducted. Their characteristics and specificfeatures are determined. The network traffic of the local network has been analyzed using theWireshark program, which has the most functionalityReferences
А.Н. Андрончик, В.В. Богданов, Н.А. Домуховский, А.С. Защита информации в компьютерных сетях. 2008. – 248 с.
Таненбаум Э., Уэзеролл Д. Т18 Компьютерные сети. 5-е изд.— СПб.: Питер, 2012. – 32 с.
Orebaugh Angela, Wireshark network protocol analyzer, 2006. – 450 с.
Стивен Норткат, Джуди Новак, Обнаружение нарушений безопасности в сетях (3-е издание), 2003. – 356 с.
Досталек Л., Кабелова А. TCP/IP и DNS в теории и на практике. Полное руководство. - Наука и техника, 2006. – 608 с.
Мамаев М. Телекоммуникационные технологии (Сети TCP/IP). Учебное пособие. Владивосток. 2001, v3.
Семенов Ю.А. Протоколы Internet. Энциклопедия. — М.: Горячая линия –
Телеком, 2001. – 1100 с.
Downloads
Published
2017-09-19
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).