The methodology of finding refusals of computing systems on base of wandering diagnostic kernel
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.11415Abstract
In the article substantive provisions of self-diagnosing of computing systems with a wandering diagnostic kernels are resulted on the basis of flexible structure of verifying communications. The new way of tracking of the current structures of verifying communications of the system, based on characteristic numbers diagnostic the graph of system is offeredReferences
Машков В. А. Само диагностирование бортовых вычислительных систем. - К.: Изд-во КВВАИУ, 1989. - 84 с.
Preperata F.P., Metze G., Chien H.T. On the connection assignment problem of diagnosable systems. - IEEE Trans. Elektron. Comput, 1967. EC-16, №12, -P. 848-854.
Машков В.А., Барабаш О.В. Организация самоконтроля многомодульных систем на основе оптимальных структур проверочных связей // Электронное моделирование, №3.1995. Том 17. - С.68-75.
Коваленко А.Е., Гула В.В. Отказоустойчивые микропроцессорные системы. - К.: Техніка, 1986. - 150 с.
Downloads
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).