The algorithm of the AES encryptor device
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.10371Keywords:
ПЛІС, алгоритм, шифрування даних, AES, Rijndael, FPGA, ключ шифруAbstract
This article describes algorithm for hardware implementation of AES encryptor device on FPGAAltera Cyclone II FPGAReferences
J. Daemen. The Design of Rijndael: AES - The Advanced Encryption Standard / J. Daemen, V. Rijmen. - Springer Science & Business Media, 14.02.2002р. – 238p.
Avi Kak. Lecture 8: AES: The Advanced Encryption Standard Lecture Notes on “Computer and Network Security” – Purdue University, 01.05.2015 – 79p.
AES Encrypter/Decrypter [Електронний ресурс]: ECE 5760: Final Project / A. Laxminarayana, A. Ravani, M. Venkatraman — Режим доступу до статті: http://people.ece.cornell.edu/land/courses/ece5760/FinalProjects/s2015/ar856/ECE5760webpage/ECE5760%20webpage/webpage_files.html
In the blink of an eye: There goes your AES key [Електронний ресурс]: Cryptology ePrint Archive / Sergei Skorobogatov, Christopher Woods – 28.05.2012 – 7p. — Режим доступу до статті: https://eprint.iacr.org/2012/296.pdf
Kris Gaj. FPGA and ASIC Implementations of AES / Kris Gaj, Pawel Chodowiec - Springer US - 2009 – pp. 235- 294.
Downloads
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).