Stages of development of static web sites
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.4.10350Keywords:
веб-сайт, веб-разработчик, веб-дизайн, валидность, кроссбраузерность, вёрсткаAbstract
Article is dedicated to modern problems, which web-developers have to solve during site creation. Most errors, failures and slow work of the site appear because of incorrect creation. As the result were identified main characteristics, which should be considered when designing a website, to reachthe highest quality, for example: structure and literacy content, validating code, cross-browsingcompatibility, interactivity, dynamism, easy user navigation etcReferences
Горностаева Е. А. Современные проблемы дизайна сайтов и вызовы нового времени / Е. А. Горностаева // Молодой ученый. — 2015. — №1.— С. 38-40.
Дронов В.А. HTML5, CSS 3 и Web 2.0. Разработка современных Web-сайтов. – СПб.: БХВ-Петербург, 2011. – 416 с.
Патрик Макнейл. Веб-дизайн. Идеи, секреты советы. – Спб.: Питер, 2012. – 272 с.
[Электронный ресурс] Способы ускорения загрузки вашего сайта. Режим доступа: http://webo.in/articles/habrahabr/15-yahoobest-practices/
Downloads
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).