Безпечний обмін даних для Інтернету Речей

Vladimir Hovsepyan

Анотація


Розроблено метод, який забезпечує безпечний обміну даними за допомогою портативного обчислювального модуля. Об-числювальний модуль служить третьою стороною для захисту даних, що знаходяться з різних ІО пристроях або хмарних систе-мах. Він є проміжним шаром між 2 різними кінцевими точками і може обробляти кілька з'єднань через бездротові або провідні мере-жі. Адаптація ОС виконано для того, щоб легко запускати призначені для користувача програмні рішення і адаптувати пристрій до цілей. Шифрування здійснюється за допомогою симетричного алгоритму, який був адаптований до обчислювального модуля для того, щоб забезпечити високу швидкість і рівень безпеки. Два основних удосконалення алгоритму пов'язані з використанням ін-струкції AES і використання паралельних обчислень. Відповідне програмне рішення, яке буде керувати шифруванням і процес роз-шифровки також описані. Програмне рішення складається з 2-х частин, де перша частина спочатку встановлена в обчислювально-му модулі, а друга частина потребує установки в хмарному середовищі. Ці 2 частини працюють разом, як одна системи і забезпе-чують безпечний обмін даних, не потребуючи багато змін в середовищі програми.

Ключові слова


безпека; Інтернет речей; хмарні технології

Посилання


The Developer’s IoT Playbook: What to Ex-pect and Where to Turn to Fast-Track Your IoT Initia-tives [Електронний ресурс]. – Режим доступу: https://www.business.att.com/content/whitepaper/idc-developers-iot-playbook.pdf.

Internet of Things in Logistics, DHL Trend Research, Cisco Consulting Services [Електронний ре-сурс]. – Режим доступу: http://www.dhl.com/.

content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/

innovation/DHLTrendReport_Internet_of_things.pdf.

MacGillivray C. Worldwide Internet of Things Forecast 2015-2020, IDC [Електронний ресурс]. – Ре-жим доступу: http://www.idc.com/getdoc.jsp?containerId=prUS25658015.

Saraireh S. Secure Data Communication Sys-tem Using Cryptography [Електронний ресурс]. – Ре-жим доступу: http://airccse.org/journal/cnc/5313cnc10.pdf.


Повний текст: PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


ISSN  2411-071X (Online), ISSN 2225-5036 (Print)

Ліцензія Creative Commons
Цей твір ліцензовано за ліцензією Creative Commons Із зазначенням авторства - Некомерційна - Без похідних творів 3.0 Неадаптована

РИНЦ SSM WorldCat BASE Національна бібліотека ім. Вернадського Науково-технічна бібліотека НАУ Ulrich's Periodicals Directory