ПРО НЕСТIЙКIСТЬ СТАЦIОНАРНИХ СФЕРИЧНИХ МОДЕЛЕЙ З ВИКЛЮЧНО РАДIАЛЬНИМИ РУХАМИ

В. А. Антонов

Анотація


Доводиться нестiйкiсть сферичних зоряних систем, в яких орбiти зiрок виключно радiальнi.

Посилання


Агекян Т.А. Сферические системы звезд и галактик на ранних стадиях эволюции // Вестник ЛГУ. –

– № 1. – С. 152–161.

Михайловский А.Б., Фридман А.М. Пучковая неустойчивость в гравитирующих средах // Журнал эксперим. и теорет. физики. – 1971. – 61, № 2. – С. 457–468.

Любарский Г.Я. Теория групп и ее применение в физике. – М.: Гостехиздат, 1957.

Антонов В.А. Решение задачи об устойчивости звездной системы с законом плотности Эмдена и сферическим распределением скоростей // Вестник ЛГУ. – 1962. – № 19. – С. 96–111.


Повний текст: PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


Ліцензія Creative Commons
Цей твір ліцензовано за ліцензією Creative Commons Із зазначенням авторства - Некомерційна - Без похідних творів 3.0 Неадаптована

ISSN 1607-2855