БЕЗКАРКАСНІ БУДІВЛІ БАГАТОЦІЛЬОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.52.2359Ключові слова:
агропромисловий комплекс, безкаркасні будівлі, експериментальні дослідження, навантаженняАнотація
Розроблено конструкцію безкаркасної будівлі багатоцільового призначення з типових залізобетонних плит для будівництва об’єктів агропромислового комплексу. Проведено експериментальні дослідження поперечника безкаркасної будівлі на силові навантаження.
Посилання
ДБН В.2.6-98: 2011. Конструкції буди-нків і споруд. Бетонні та залізобетонні конструкції. Основні положення проектування. - К.: Мінре-гіонбуд України, 2011.
ДСТУ Б В.2.6-7-95 (ГОСТ 8829-94). Конструкцiї будинкiв i споруд. Вироби будiвельнi бетоннi та залiзобетоннi збiрнi. Методи випробувань навантажуванням. Правила оцiнки мiцностi, жорсткостi та трiщиностiйкостi. - К.: Державний Комiтет України у справах мiстобудування i архітектури, 1997. - 11 с.
Першаков В.М. Каркасні будинки з тришарнірних залізобетонних рам: моногр. / В.М. Першаков. - К.: НАУ, 2007. - 301 с.
ГОСТ 8829-85. Конструкции и изделия бетонные и железобетонные сборные. Методы испытания нагружением и оценка прочности, жесткости и трещиностойкости. - М.: Госстан-дарт СССР, 1985. - 26 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).