РІВЕНЬ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ МОБІЛЬНИХ ТЕЛЕФОНІВ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.39.1728Ключові слова:
влияние излучения на организм, мобильная телефонная связь, электромагнитное полеАнотація
Виконано аналіз вимірювань електромагнітного проміння мобільних телефонів за допомогою математичного апарата. Розглянуто вплив електромагнітного проміння мобільних телефонів на організм людини.
Посилання
Olbert M. Mobilná komunikácia: Referát,. – Banská Bystrica, 2005 // http://www.tahaky-referaty.sk/SAR---vyzarovanie-mobilnych-telefonov/1511/&i9
Dobos Ľ. Mobilné rádiové siete / Ľ. Dobos: Žilinská univerzita, Žilina, 2002. 312 s. – ISBN 80-7100-936-9.
Celenec: Expozícia EMP v pásmu vysokých kmitočtů (10 kHz – 300 GHz). – Bruxelles, CELENEC, 1995, 44 s.
Means D.L. Evaluating Compliance with FCC Guidelines for Human Exposure to Radiofrequency Electromagnetic Fields / D. L. Means, K. W. Chan. Office of Engineering and Technology Federal Communications Commission. – Washington (USA), 2001.
Goedbloed, J. Electromagnetic Compatibility / J. Goedbloed, Prentice Hall, Hertfordshire (Netherlands), 1990. – ISBN 0-13-249293-8.
Osina O. Mobilné telefóny, aktuálny problém súčasnosti / O. Osina. Nové poznatky v oblasti medicínskych vied a ošetrovateľstva. – Fakulta zdravotníctva Katolíckej univerzity, Ružomberok, 2006, 34 s. – ISBN 80-8084-125-X
Santiny R. Symptoms Experienced by Users of Digital Cellular Phones: A Study of a French Engineering School / R. Santiny. Electromagnetic Biology and Medicine. – 2002. – № 21. – Р. 81–88.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).