МЕТОДИКА ПРОЕКТУВАННЯ ТЕРМІНАЛЬНИХ КОМПЛЕКСІВ В АЕРОПОРТУ «БОРИСПІЛЬ» З УРАХУВАННЯМ ЗОВНІШНІХ УДАРНО-ДИНАМІЧНИХ ВПЛИВІВ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.31.1464Анотація
Розроблено загальну процедуру оцінки ризику терористичного акту. Змодельовано зіткнення літака з будівлею. Описано основні механізми руйнування будівлі від ударно-динамічних впливів (падіння, удару літака). Розроблено рекомендації, які можуть бути використані для оцінювання стійкості будівлі в разі удару літака. Подано рекомендації щодо забезпечення стійкості аеровокзального комплексу проти прогресуючого руйнування.
Посилання
Забегаев А. В., Тамразян А. Г. Методы расчета и конструирования железобетонных конструкций. – М.: МГСУ, 1996. – 117с.
Шамин В. М. Расчет сооружений на действие взрывных нагрузок. – М.: Стройиздат, 1989. – 82 с.
Krajcinovic D. Damage mechenics. NorthHolland series in applied mathematics and mechanics. – Amsterdam: Elsevier, 1996.
Попов Н. Н. Расчет конструкций на динами-ческие и специальные нагрузки. – М.: Стройиздат, 1992. – 319 с.
Зельдовия Я. Б. Математическая теория горения и взрыва. – М.: Стройиздат, 1980. – 478с.
Аугусти Г, Баратта А, Кошшати Н. Вероятностные методы в строительном проектировании. – М., 1988. – 215 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).