Індекси DOI для авторів нашого журналу

12-05-2016

Шановні автори!

З приємністю повідомляємо, що в. о. ректора Володимир Харченко підписав угоду про членство Національного авіаційного університету в Міжнародній Асоціації Видавничої Цитованості (Publishers International Linking Association, PILA), котра об’єднує більше 500 видавців наукових матеріалів та є власником і оператором CrossRef – міжнародного реєстру науково-інформаційних матеріалів та пов’язаних із ними метаданих, заснованого на технології DOI.

Відтепер кожній статті опублікованій у науковому журналі “Proceedings of the National Aviation University” (починаючи з 2014 року) присвоюється індекс DOI, що зробить публікації наших авторів доступнішими для вчених усього світу та у багато разів підвищить вірогідність цитування цих праць. Угода з CrossRef = угоди про взаємну цитованість з 30 тис. наукових журналів.

Присвоєння DOI – одна з важливих умов для запланованого редакцією входження журналу “Proceedings of the National Aviation University” до двох найавторитетніших у світі реферативних баз даних Scopus та Web of Science.

 

DOI (Digital object identifier) або цифровий ідентифікатор об’єкта – унікальний ідентифікаційний номер (літерно-цифровий рядок), який надається електронним документам та слугує незмінним посиланням на місце збереження змісту в Інтернеті. Ідентифікатор DOI складається з двох частин, де перша частина (префікс) означає видавця, а друга частина (суфікс) ідентифікує публікацію. Префікс DOI щойно присвоєний Національному авіаційному університетові – 10.18372, – по ньому нас можна знайти в списку членських організацій на сайті CrossRef, суфікс індивідуальний для кожної статті.

 

DOI – являє собою невід’ємний атрибут системи міжнародної наукової комунікації. Цей ідентифікатор наявний у більшості публікацій міжнародних періодичних видань. Наявність DOI у публікації робить посилання стабільним, тобто де б не перебувала стаття (або журнал) в Інтернет-просторі, пошукач в один крок знайде її за цим унікальним номером. Це значно підвищує вирогідність цитування праці в авторитетних міжнародних джерелах. Ріст кількості цитувань статей автора автоматично підвищує його індекс цитування та особистий індекс Гірша.

Будемо раді бачити результати ваших досліджень на сторінках нашого журналу!

Будь ласка, надсилайте статті на адресу: vestnik.nau@gmail.com