МОДУЛЬ КОМУТАЦІЇ КРИПТОКЛЮЧІВ ДЛЯ ЗАХИЩЕНОЇ СИСТЕМИ ІР-ТЕЛЕФОНІЇ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.42.1827Ключові слова:
захист інформації, ІР-телефонія, криптографія, модуль комутації криптоключівАнотація
Описано програмний модуль комутації криптоключів для захищеної системи ІР-телефонії. В основу запропонованої реалізації покладено комплекс стандартних протоколів та методів криптування, які забезпечують користувачів захищеним від прослуховування даних каналом зв’язку, зокрема під час проведення конференцій.
Посилання
Скляр Б. Цифровая связь. Теоретические основы и практическое применение/ Бернард Скляр. − 2-е изд. / пер. с англ. – М.: Издательский дом «Вильямс», 2003. – 1104 с.
Гольдштейн Б.С. IP-телефония / Б.С. Гольдштейн, А.В. Пинчук, А.Л. Суховицкий. – М.: Радио и связь, 2001 – 336 с.
Коблиц Н. Курс теории чисел и криптографии / Н Коблиц. − М.: ТВП, 2001. – 270 с.
Литвинов В.В. Сучасний стан захисту інформації в IP-телефонії / В.В. Литвинов, В.В. Казимир, Є.В. Риндич // Математичні машини і системи. – 2009. – №2. – С. 76−84.
Баричев С.Г. Основы современной криптографии / С.Г. Баричев, В.В. Гончаров, Р.Е. Серов. − М.: Горячая линия – Телеком, 2001. – 144 с.
Сравнение стандарта шифрования РФ и нового стандарта шифрования США. [Електронный ресурс] / А. Винокуров , Э. Применко. –Електронный ресурс: http://www.enlight.ru/crypto/index.htm
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).