Наближення функцій двох змінних поліноміальним сплайном на основі в-сплайнів третього порядку

А. Я. Білецький, П. О. Приставка

Анотація


Досліджено асимптотичні властивості локального поліноміального сплайна двох змінних на основі В-сплайнів третього порядку. Сформульовано та доведено відповідні теореми. Наведено приклад реалізації сплата при опрацюванні даних.

Посилання


Приставка П. О. Застосування поліноміальних сплайнів двох змінних на основі В-сплайнів при опрацюванні результатів спостережень // Актуальні проблеми автоматизації та інформаційних технологій. - Дніпропетровськ : Навч. кн. - 2000. - Т.З. - С. 144-151.

Лигун А.А., Шумейко А.А. Асимптотические методы восстановления кривых. - К.: ЇМ НАН України, 1996. - 358 с.


Повний текст: PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


ISSN 2306-1472 (Online), ISSN 1813-1166 (Print)

Передплатний індекс 86179

Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License.

Ulrich's Periodicals DirectoryIndex CopernicusDOAJSSMРИНЦWorldCatCASEBSCOCrossRefBASEDRIVERНаціональна бібліотека ім. ВернадськогоНауково-технічна бібліотека НАУ