Відновлення функції щільності розподілу трьох змінних поліноміальним сплайном на основі В-сплайнів

Р. О. Prystavka

Анотація


Досліджено асимптотичні властивості поліноміального сплайну трьох змінних на основі В-сплайнів другого порядку. Сформульовано і доведено відповідні теореми, наведено наслідки

Посилання


Білецький А.Я., Приставка П. О. Застосування поліноміального сплайну трьох змінних на основі В-сплайнів при опрацюванні результатів спостережень // Вісн. НАУ. - 2001. - №3(10). - С.153-155.

Лигун А.А., Шумейко А.А. Асимптотические методы восстановления кривых. - К.: ІМ НАН України, 1996. - 358 с.


Повний текст: PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


ISSN 2306-1472 (Online), ISSN 1813-1166 (Print)

Передплатний індекс 86179

Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License.

Ulrich's Periodicals DirectoryIndex CopernicusDOAJSSMРИНЦWorldCatCASEBSCOCrossRefBASEDRIVERНаціональна бібліотека ім. ВернадськогоНауково-технічна бібліотека НАУ