СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ: ТЕОРЕТИКО-ПРАВОВІ ПРОБЛЕМИ

Світлана Василівна Вишновецька

Анотація


Рецензія на монографію В. П. Мельника «Соціальний захист осіб з інвалідністю: теоретико-правові проблеми».

Зазначається, що робота є комплексним науковим дослідженням актуальних теоретичних та практичних проблем соціального захисту осіб з інвалідністю, яке містить в собі детальний порівняльно-правовий аналіз норм чинного національного законодавства у сфері соціального захисту осіб з інвалідністю та провідних країн світу у зв’язку із посиленням інтенсивного процесу інтеграції в останні роки. Особлива увага акцентована на напрями імплементації Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю.

Зроблено висновок, що монографічне дослідження В. П. Мельника має беззаперечно вагому цінність для подальшого розвитку науки права соціального забезпечення, виконане на високому науково-теоретичному рівні, містить нові науково-обґрунтовані результати, які у сукупності вирішують наукову проблему, що полягає у розвитку концептуальних положень теорії соціального захисту осіб з інвалідністю.


Ключові слова


соціальний захист; особа з інвалідністю; державний соціальний захист; публічний соціальний захист; соціальне страхування; недержавний соціальний захист

Повний текст: PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


Creative Commons License
Ця робота ліцензована Creative Commons Attribution 3.0 License.